Veřejné zakázky v Česku › ISVZ › cb5a4ccf378a
MT 55004/ ÚP82/ŠK
Správa Národního parku Šumava · Česko
Co přidává TenderSignal
Jeden deduplikovaný záznam s termínem, řízením, historií zadavatele, výsledky a srovnatelnými zakázkami sesbíranými napříč veřejnými zdroji.
Stav: OtevřenáZveřejněno: 2026-08-31Naposledy ověřeno: 2026-09-03
Popis zakázky
viz výzva k podání nabídky do MT Nástroj: NEN: N006/26/V00027847
Historie zadavatele v našich datech
Správa Národního parku Šumava
6 dalších oznámení5 otevřených200 zaznamenaných výsledkůmedián zadané hodnoty: 4,484 EUR
- Revitalizace pramenišť pod Rožnovem · 2026-09-18
- MT 40456 / ÚP 84 / Oprava LC · 2026-09-08
- MT 40454 / ÚP 84 / Oprava LC · 2026-09-08
- MT 40455 / ÚP 84 / Oprava LC · 2026-09-08
Tržní kontext
120 podobných zadaných zakázek · Agricultural & forestry services
medián zadané hodnoty: 5,230 EURMedian bids: 2.0Distinct winners: 52
Zjistěte, jak zakázka sedí vaší firmě
Po registraci dostanete soukromé pořadí podle profilu vlastní firmy.
Vyzkoušet zdarma