Poskytování externích právních služeb pro potřeby MHMP - Část 3 - Občanské a obchodní právo (včetně korporátního práva ve vztahu k městským společnostem a příspěvkovým organizacím)
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA · Česko
Co přidává TenderSignal
Jeden deduplikovaný záznam s termínem, řízením, historií zadavatele, výsledky a srovnatelnými zakázkami sesbíranými napříč veřejnými zdroji.
Popis zakázky
Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) jsou právní služby a právní poradenství v režimu zákona č. 85/1996 Sb., o advokacii, konkrétně poskytování právních služeb a poradenství v oblasti občanského a obchodního práva (včetně korporátního práva ve vztahu k městským společnostem a příspěvkovým organizacím) v rozsahu dle Rámcové dohody (příloha č. 1 této zadávací dokumentace): • Příprava / revize / připomínkování smluvní dokumentace (smlouvy, dodatky, objednávky); • Majetkoprávní a věcněprávní agenda (nabývání/pozbývání práv, ukončování smluv, vydržení, veřejné dražby; smlouvy kupní/směnné/darovací/nájemní/podnájemní/výpůjční, právo stavby, služebnosti, smlouvy budoucí, inominátní smlouvy, memoranda apod.); • Korporátní / agenda městských společností a PO (orgány, vztahy města k městským společnostem/PO, související dokumentace - zejména smluvní); • Právní stanoviska / analýzy / rešerše / konzultace, účast na jednáních; • PPP / projektová smluvní agenda (PPP, změna stavebníka, podlicence PD, dodatky apod.); • Autorské právo (odůvodnění použití loga HMP, řízení u ÚPV, rozbory a stanoviska); • Pojišťovací právo (např. úprava pojistných podmínek, včetně návrhu řešení). Nástroj: VVZ: Z2026-031469
Historie zadavatele v našich datech
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
- Poskytování externích právních služeb pro potřeby MHMP – Část 2 - Dotace, veřejná podpora, právo EU · 2026-09-16
- Poskytování externích právních služeb pro potřeby MHMP - Část 3 - Občanské a obchodní právo (včetně korporátního práva ve vztahu k městským společnostem a příspěvkovým organizacím) · 2026-09-16
- Rekonstrukce Brandejsova dvora, k. ú. Suchdol, Praha 6 · 2026-09-29
- Výběr správce stavby nazvané „Dostavba ZŠ a SŠ Šeberov“ · 2026-09-11
Tržní kontext
81 podobných zadaných zakázek · Business services: law, marketing, consulting, printing
Zjistěte, jak zakázka sedí vaší firmě
Po registraci dostanete soukromé pořadí podle profilu vlastní firmy.
Vyzkoušet zdarma